zim zum napisał(a):

|
Ale z czego Wy się cieszycie, że nam gości z Chin pościąga ?
|
Niech sciąga skąd chce - nawet z wysp Tora-Bora, byleby to byli dobrzy piłkarze.
sevenheaven napisał(a):

|
mnie cieszy to, co powiedział o wzmocnieniach, że nie zamierza ściągać graczy po to żeby trener ich siadał na ławkę, jak już ma wydać pieniądze to tak żeby wskoczyli do 1 składu, a to jakich graczy ściągał do PSV napawa optymizmem, kwestia tego, czy dostanie fundusze na to ..
|
Osobiście myślę, że jak ściągnęli fachowca, to nie po to by siedział na d..., zabierał kaskę i do domu, tylko aby kogoś sensownego do Wisły sprowadził.