Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33822
Stary 23.08.2010, 12:20
zim zum napisał(a):Wyświetl post
Ale z czego Wy się cieszycie, że nam gości z Chin pościąga ?
Niech sciąga skąd chce - nawet z wysp Tora-Bora, byleby to byli dobrzy piłkarze.

sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
mnie cieszy to, co powiedział o wzmocnieniach, że nie zamierza ściągać graczy po to żeby trener ich siadał na ławkę, jak już ma wydać pieniądze to tak żeby wskoczyli do 1 składu, a to jakich graczy ściągał do PSV napawa optymizmem, kwestia tego, czy dostanie fundusze na to ..
Osobiście myślę, że jak ściągnęli fachowca, to nie po to by siedział na d..., zabierał kaskę i do domu, tylko aby kogoś sensownego do Wisły sprowadził.
Odpowiedz cytując