|
mnie cieszy to, co powiedział o wzmocnieniach, że nie zamierza ściągać graczy po to żeby trener ich siadał na ławkę, jak już ma wydać pieniądze to tak żeby wskoczyli do 1 składu, a to jakich graczy ściągał do PSV napawa optymizmem, kwestia tego, czy dostanie fundusze na to ..
|