Wyświetl pojedynczy post
ChG
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33814
Stary 23.08.2010, 11:35
Poszedł za kasą, dorobił się i teraz widocznie znowu chce popracować w Europie.\

Nie czepiajcie się wszystkiego, bo w Chinach są zapewne o wiele lepsi fachowcy od naszych Kulawików.
Odpowiedz cytując