Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
sandiegoo
Member
Od: 03.2009
Skąd: Kazimierza Wielka
Offline
#
33808
23.08.2010, 10:46
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ortowym_wisly/
Nie ma to jak dobrze zacząć tydzień . To najlepszy ,, transfer ,, w tym okienku . Mysle ze to najlepszy wybor z mozliwych jak na nasze mozliwosci finansowe
sandiegoo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do sandiegoo
Znajdź inne posty napisane przez sandiegoo