Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4861
Stary 23.08.2010, 10:44
W tym momencie widzisz w kadrze Maleckiego a nie widzisz Rybusa? Ciekawe Watpie by Smuda zmienil Rybusa na Grosickiego, ewentualnie wstawi go jesli ten naprawde dobrze zacznie grac. Ja nie mowie ze Grosik jest slabszy od Rybusa, bo nie jest, chodzi o to ze nie pokazal w tym sezonie jeszcze nic. Ciekawi mnie jak zagra Smolarek....oby jak najlepiej
Ostatnio edytowane przez kreseq : 23.08.2010 o godz. 10:48.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując