W tym momencie widzisz w kadrze Maleckiego a nie widzisz Rybusa? Ciekawe

Watpie by Smuda zmienil Rybusa na Grosickiego, ewentualnie wstawi go jesli ten naprawde dobrze zacznie grac. Ja nie mowie ze Grosik jest slabszy od Rybusa, bo nie jest, chodzi o to ze nie pokazal w tym sezonie jeszcze nic. Ciekawi mnie jak zagra Smolarek....oby jak najlepiej
