|
^^^Kiedy ?za rok jak łaskawcy skończą w bólach ten stadion? Wtedy to mi to lata. Potrzebujemy stadionu i kasy na niego i bynajmniej kontrola niczego nie spowolni.Znasz procedury? Widziales podczas kontroli 4 stadionów,zarządu spółkiEuro2012 i dróg na Euro - mimo że jest masa błędów i uchybień -żeby cokolwiek z tego powodu staneło? No właśnie. Jedno z drugim nie ma wiele wspólnego , najwyżej odpowiedzialnych ludzi postawią w stan oskarżenia a inni beda kończyć. A bat na nich w postaci NIK-u z może zmeinić wiele na nasza korzyść.
|