Wyświetl pojedynczy post
Belzebub
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: ULTRA C

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#296
Stary 23.08.2010, 00:00
River- nie mowie ze kabarety mialy wplyw na jego walki i psychike tylko ze wplywaly na jego odbior w polskim spoleczenstwie, gdzie w pewnym momencie gosc który przez lata utrzymywal sie w pierwszej 10(a moze i 5) wagi ciezkiej stal sie posmiewiskiem, obiektem drwin, a jedyna tak naprawde jego "wina" bylo to ze walczyl z najlepszymi..Ja za sam fakt ze wszedl do ringu z Tysonem(mimo ze to juz nie byl ten sam Andrew) mialem do niego olbrzymi szacunek i nie stracilem go nawet po tym jak uciekl z ringu..a potem okazalo sie ze walka zostala anulowana bo u Mike'a cos tam wykryto,a on sam glowa zlamal mu kosc policzkowa..Tylko ze o tym juz polskie media wspomianly marginalnie lub tez wcale,a urywki z uciekajcym Andrzejem byly puszczane nonstop...

A wracajac do psychiki..U Andrzeja cos sie zalamalo po walce z Lenoxem..Byc moze gdyby wtedy z nim nie wszedl do ringu jego kariera potoczylaby sie calkiem inaczej..Przeciez do tego czasu (mial wtedy 29 lat) boksowal znakomicie, "pokonal" dwa razy Ridicka Bowe, byl szybki, zwinny, uderzal calymi seriami co jak na jego gabaryty bylo praktycznie ewenementem( szczegolnie jak na białego)..Potem przegral w dziwny sposob z Grantem mimo ze mial go dwa razy na deskach w pierwszej rundzie..A z Brewsterem (po raz drugi knock out w I rundzie) przegral majac juz 37 lat, bedac u schylku swojej kariery..Wg mnie Adamek nigdy nie zblizy sie do poziomu Andrzeja, a jego "udane" walki wynikaja z prostego faktu ze dzisiaj w wadze ciezkiej jest najwiekszy kryzys odkad pamietam..Przeciez z Lenoxem z 97 r. Adamek tez nie przetrwal by I rundy.

Życze Adamkowi jak najlepiej, choc nie wierze w jego sukces w starciach z Kliczkami, nawet z Hayem mysle ze sobie nie poradzi..Ale widac ze Adamek ma za soba sedziow,co w boksie ma ogromne znaczenie..We wszystkich jego walkach mialem calkiem inny odbior jego pojednykow niz sedziowie, moze nie co do rozstrzygniec,ale co do punktacji..Ale dobrze ze przynamniej oni mu nie przeszkadzaja!
Odpowiedz cytując