Wyświetl pojedynczy post
element
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#496
Stary 22.08.2010, 23:51
Wisła będzie wystawiać taki skład jaki chciałby widzieć serwis wuwuwu.sport.peel bo Smuda musi sobie wypatrzeć zawodników. I nawet nie próbujmy coś zmieniać bo zaraz wuwuwu.sport.peel krzyknie na nas za pomocą klawiatury! Mamy przejebane na ich serwisie!
Niektóre wstawki jak z jakiegoś blogu gorącej 13stki i ta końcówka o emerycie mówi w zasadzie wszystko. Ten emeryt został wybrany przez fachowców graczem meczu i który trzyma mocny poziom ośmieszając wielu młodszych od siebie zawodników z tej pozycji.
To już wystarczy wyłapać czwórkę z wuefu żeby móc pracować w mediach? na to wygląda. Bo poziom stacza się z każdym następnym dniem.
Ostatnio edytowane przez element : 22.08.2010 o godz. 23:59.
"Chuligani Wisły rzucili serpentyny..."
"Kibole Wisły odpalili race. Właśnie dlatego w Polsce nie będzie wielkiej piłki"
"Będziemy zamykać stadiony, żeby ludzie mogli przychodzić na mecze"
"Posunięcia kibiców Wisły przypomniały mi o zamachach na World Trade Center"
cdn..