|
Wynik idiotycznych cieszy. Przydalaby sie dluzsza seria w.......i zakonczona demolka w derbach.
To by jasno pokazalo, ze kogo do tego ....idołka nie kupia, kto ich nie bedzie trenowal, to zawsze tam bedzie placz i bol zebow.
W przeciwienstwie do nas, gdzie sie zdarzaja drobne potkniecia, ale generalnie wciaz mamy .......niecie.
Jeszcze pare miliono wsadzonych w paski, estadio na Kaluzy zapelniony w 30% po remisach z Polonia Bytom i Filipiak przeniesie cala swoja milosc gdzie indziej. Za to trzymajmy kciuki.
Miejsce pasiastych odmiencow i schizofrenikow jest w ligach niskich. Znanych i dostepnych tylko dla wyjatkowych pasjonatow pilkarstwa.
|