Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1951
Stary 22.08.2010, 23:45
Wynik idiotycznych cieszy. Przydalaby sie dluzsza seria w.......i zakonczona demolka w derbach.
To by jasno pokazalo, ze kogo do tego ....idołka nie kupia, kto ich nie bedzie trenowal, to zawsze tam bedzie placz i bol zebow.
W przeciwienstwie do nas, gdzie sie zdarzaja drobne potkniecia, ale generalnie wciaz mamy .......niecie.

Jeszcze pare miliono wsadzonych w paski, estadio na Kaluzy zapelniony w 30% po remisach z Polonia Bytom i Filipiak przeniesie cala swoja milosc gdzie indziej. Za to trzymajmy kciuki.
Miejsce pasiastych odmiencow i schizofrenikow jest w ligach niskich. Znanych i dostepnych tylko dla wyjatkowych pasjonatow pilkarstwa.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując