|
Muszę stwierdzić że pomimo tych wszystkich błędów związanych z budową, projektowaniem naszego stadionu mam nieodparte wrażenie że ten obiekt będzie dla nas lepszy niż gdybyśmy mieli tu "oponkę". Jak wrócimy na R22 musimy zrobić taki "kocioł" żeby zawodnicy drużyny przeciwnej wychodząc na murawę mieli już ochotę wracać do domu a nasi starzy i nowi "gwiazdorzy" przypomnieli sobie/zrozumieli dla jakiego klubu grają i czego od nich mamy prawo wymagać!
|