|
willow... sorry ale śledzę ten temat już od bardzo dawna, jednak jestem osobą która nie wypowiada się jeżeli nic wartościowego nie wniesie do tematu.... teraz muszę złamać swoją zasadę i stwierdzam że jednym słowem .......ISZ GŁUPOTY..... nie... NIK nie pomaluje nam fasad.... a nawet nie kupi telebimów..... ale to s....ysyństwo które od długiego czasu jest na R22 powinno zostać rozliczone!!!!!! Nie lubię instytucji typu ZUS, US (tylko dlatego że prowadzę własną działalność), ale NIK według mnie może wykazać w tym burdelu wiele "zaniedbań"....po wyjazdach do Sosnowca (wszystkich) i po Hutniku wiem ile kosztuję zwykłego kibica, męczarnia kibica "bezdomnego"... i choć czekam z niecierpliwością na pierwsze "święto" na R22 mam też wielką nadzieje że ktoś za ten burdel będzie "pierdział" i to dłłuuuuuggggoooo...........
|