Wyświetl pojedynczy post
krkgiba
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14160
Stary 22.08.2010, 22:13
fakt, donos do NIK to straszny idiotyzm w tym momencie... jesli faktycznie zostal wyslany i NIK zechce sie zainteresowac stadionem to mozemy miec z glowy mecze na dluzszy czas.
Odpowiedz cytując