Wyświetl pojedynczy post
Wasiu
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#530
Stary 22.08.2010, 21:57
Martinus napisał(a):Wyświetl post
Genialny ale nierealny, chyba że przyjdzie razem z Jimenezem
Jakby Wisla w koncu wykorzystala te pieniedze, ktore dostalismy za Marcelo to udalo by sie go sciagnac. Milion euro raczej by rozwiazal sprawe. Ale w taki transfer nie ma co nawet marzyc, jezeli przyjdzie ktos z NAC to napewno z nizszej polki.
Odpowiedz cytując