Martinus napisał(a):

Genialny ale nierealny, chyba że przyjdzie razem z Jimenezem
|
Jakby Wisla w koncu wykorzystala te pieniedze, ktore dostalismy za Marcelo to udalo by sie go sciagnac. Milion euro raczej by rozwiazal sprawe. Ale w taki transfer nie ma co nawet marzyc, jezeli przyjdzie ktos z NAC to napewno z nizszej polki.