Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14157
Stary 22.08.2010, 21:33
No to fajnie kilka innych osób na tym forum tez protestuje .I co ? g....o.
To jest jakaś paranoja , mam nadzieje że to zgłoszenie które poszło do NIK zostanie przyjete i zacznie się jazda.Juz nawet mnie nie obchodzi że to wstrzyma budowę. Idealnie by było jakby jeszcze ktoś dodatkowo złożył kolejne doniesienie bo żadne inne metody nie przynoszą efektów a te błazny śmieją nam się w twarz
Odpowiedz cytując