|
A ja uważam, że Jaga w końcu "spuchnie" (może już za tydzień?). Nie ten potencjał ludzki moim zdaniem...
Na razie ciągną na dobrym przygotowaniu do LE - a w naszej lidze dobre przygotowanie to mimo wszystko ewenement - tu sie "wchodzi w rytm meczowy" (sławetny) przez 1,5-2 miesiące.
Pożyjemy zobaczymy, aczkolwiek myślę, ze o podium powalczą ostatecznie Wisła/Polonia/Legia i Lech. Jaga to mocny średniak, coś a'la Śląsk tudzież Bełchatów.
|