wolfy napisał(a):

Że what? To oni liczą na coś więcej ponad utrzymanie?
|
Swoich nowych zawodnikow (m.in. Jarabice) kusili wizja gry o europejskie puchary. Wsrod ich kibicow tez przewaza opinia, ze gorna polowa tabeli napewno z szansami na pierwsza 5-tke, a nawet 3-ke

No ale poczekajmy z tym wyrokowaniem. Jeszcze duzo sie zmieni. Belchatow Ulatowskiego lapal wiatr w zagle po kilku kolejkach, sklad Cracovia mimo wszystko ma solidny.