Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Wasiu
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1945
Stary 22.08.2010, 20:19
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Że what? To oni liczą na coś więcej ponad utrzymanie?
Swoich nowych zawodnikow (m.in. Jarabice) kusili wizja gry o europejskie puchary. Wsrod ich kibicow tez przewaza opinia, ze gorna polowa tabeli napewno z szansami na pierwsza 5-tke, a nawet 3-ke
No ale poczekajmy z tym wyrokowaniem. Jeszcze duzo sie zmieni. Belchatow Ulatowskiego lapal wiatr w zagle po kilku kolejkach, sklad Cracovia mimo wszystko ma solidny.
Odpowiedz cytując