Ogryzek napisał(a):

|
I wtedy niech prowadzi Wisłę jak będzie już tym fachowcem, a uczy się na innych. Ja mu dobrze życzę. Ale teraz niestety ale na bagno w szatni jakie jest potrzebny jest ktoś z zewnątrz i z doświadczeniem.
|
Akurat z szatnią to sobie Kulawik jakoś poradził.
Poza tym te sześć punktów to naprawdę osiągnięcie, biorąc pod uwagę w jakim lesie teraz jesteśmy...