Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#492
Stary 22.08.2010, 20:15
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
I wtedy niech prowadzi Wisłę jak będzie już tym fachowcem, a uczy się na innych. Ja mu dobrze życzę. Ale teraz niestety ale na bagno w szatni jakie jest potrzebny jest ktoś z zewnątrz i z doświadczeniem.
Akurat z szatnią to sobie Kulawik jakoś poradził.

Poza tym te sześć punktów to naprawdę osiągnięcie, biorąc pod uwagę w jakim lesie teraz jesteśmy...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!