Wyświetl pojedynczy post
Junior_Battle
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#503
Stary 22.08.2010, 19:10
willow napisał(a):Wyświetl post
A jakąż to wspaniałą drużyną była w zeszłym roku Polonia, żeby wyeliminowanie jej przez NAC było jakąś miarą sukcesu?!
A pamiętasz te czasy, jak polskie drużyny lały "holenderską myśl szkoleniową"?

PSV, Ajax, Feyenoord a potem dłuuugo nic. Venlo? Den Haag? Alkmaar? Co to za zespoły?
a
Twente Enschede?
Odpowiedz cytując