|
Senior Member
Offline
|
#503

22.08.2010, 19:10
|
willow napisał(a): 
A jakąż to wspaniałą drużyną była w zeszłym roku Polonia, żeby wyeliminowanie jej przez NAC było jakąś miarą sukcesu?!
A pamiętasz te czasy, jak polskie drużyny lały "holenderską myśl szkoleniową"?
PSV, Ajax, Feyenoord a potem dłuuugo nic. Venlo? Den Haag? Alkmaar? Co to za zespoły?
|
a
Twente Enschede?
|
|