|
Hmmm.. a dla mnie ta tabela wcale na razie nie jest wymierna, jakby nie patrzeć Cracovia grała z Legią i Lechem, a także z dobrze prezentującym się Śląskiem. I fakt jest taki, że dwukrotnie przegrała frajersko, z czego raz punkty pomógł zabrać sędzia.
Tak samo jak i fakt, że my jesteśmy na 3.miejscu jest co najmniej śmieszny. Gramy słabo, a mimo to, dzięki dwóm farfoclowatym wygranym mamy 6 pkt. Zatem, poczekajmy do 10-12 kolejki, wtedy będzie można powiedzieć kto jest kandydatem do spadku. Rok temu Lubin zaczął od 4 albo 5 porażek a skończył na 10.miejscu z 8-punktową przewagą nad strefą spadkową.
|