Wyświetl pojedynczy post
Manson33
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2050
Stary 22.08.2010, 18:14
bercik860 napisał(a):Wyświetl post
Ja też o Łodzi, ta muzyka na wejście piłkarzy

http://www.youtube.com/watch?v=DP4z2...layer_embedded

od 1;45, zna ktoś nazwę?
Michał Lorenc - Taniec Eleny
z filmu Bandyta.

http://mp3.teledyski.info/index.html...k&dalej=Szukaj
Myślenie nie boli !
Odpowiedz cytując