Temat
:
Gdzie trening Wisły?
Wyświetl pojedynczy post
marekwislak
Junior Member
Od: 10.2008
Offline
#
219
22.08.2010, 16:37
właśnie wie ktoś o ktorej godzinie jutro trening
Konferencja przedstawiająca nowego trenera ma być o 12.00 , a potem ma być trening...
marekwislak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do marekwislak
Znajdź inne posty napisane przez marekwislak