Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#485
Stary 22.08.2010, 15:40
Wywołując tą "stabilizację w przeciętnych klubach" nie zapominajmy, że mowa tu o lidze holenderskiej która może i nie jest liga angielską alee.... póki co nasze czołowe kluby mogą jedynie pomarzyć o tej holenderskiej przeciętności. Myślę tu o organizacji klubu jako całości. Ja tam jakoś dobrej myśli jestem. Gorzej już chyba nie będzie. To, że gość nie ma nazwiska jak Hiddink czy inny van Gaal to akurat moim zdaniem atut. Sami sobie odpowiedzmy co by tamte nazwiska u nas robiły? Ten przynajmniej będzie chciał coś udowodnić. Jest stosunkowo młody - w Holandii nie dali by mu jeszcze wielkiego klubu bo właśnie są te "nazwiska" co nie znaczy żeby sobie w nim nie poradził. U nas trzeba w pewnym sensie zaczynać od początku a pan z mentalnością typową dla Holendrów akurat chyba się u nas do tego nadaje. Połączenie protestanckiego stosunku do pracy z jakąś tam dawką fantazji.
Odpowiedz cytując