Niepolomice napisał(a):

Mam male pytanie co do oswietlenia stadionu, wczoraj przejezdzajac w nocy obok kurnika po drugiej stronie blon, zdzwilo mnie ze jest tak ladnie oswietlony, co naprawde spooooooro daje..
Czemu nic i nikt kompletnie na naszym stadionie tego nie zrobil.. dobra rehabilitacja za caly ten czajs byloby wlasnie oswietlenie stadionu w nocy by robil wrazenie.
|
Coś tam niby jest zamontowane. Sam jestem ciekaw jak będzie wyglądał podświetlony goły beton

Jeszcze odnośnie oświetlenia, przy ostatniej próbie odpalono tylko oświetlenie boiska. Liczę na to, że gdy rozbłyśnie pełne oświetlenie trybun, wtedy będzie dopiero piorunujący efekt....No chyba, że takowego nie przewidział projekt. No ale to już byłby skandal.
Ile daje takie oświetlenie można zobaczyć na wspominanym już przez Ciebie kurniku przy Kałuży.