moskit napisał(a):

http://www.xn--maopolska-rub.tv/port...i-konferencja/ - tu jest ta wczorajsza konfa (mniejsza z tym) ale tez sporo przebitek ze stadionu, pomijajjąc już wszelkie niedociagniecia prawne itd itp to stadionik mi się podoba, a jak już go wypełnimy w komplecie to będzie cud, miód, malina
|
Również uważam, że wiele elementów zostało skandalicznie spieprzonych. Mimo to jak oglądałem powyższy materiał, to mogę tylko powiedzieć "on jest piękny". Widok z boiska jest niesamowity, kolor, napis, Biała Gwiazda, 2 poziomy. Ehh.
Wracając do rzeczywistości: - pomalować ten paskudny beton, zewnętrzne podświetlenie, symbole Wisły etc, telebimy i już będzie całkiem nieźle.