Wyświetl pojedynczy post
swlu
Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2048
Stary 22.08.2010, 14:57
kojarzy ktos piosenke ktora leciala po zakonczeniu meczu w Łodzi wczoraj? bodajze byla to druga albo 3 piosenenka w ktorej spiewala jakas panienkaz gory dzieki
Odpowiedz cytując