Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Pancratius
Member
Od: 07.2010
Skąd: Kraków
Offline
#
1913
22.08.2010, 14:33
Fajnie się czyta posty Warszawiaków.Te intrygi i itp......
Liczę na dalszą rozmowę.
Pancratius
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pancratius
Znajdź inne posty napisane przez Pancratius