concedi napisał(a):

|
PILNE! w MORDzie na prawko kat. B żeby zapisać się na egzamin trzeba iść osobiście czy może ktoś zrobić to za inna osobę pokazując na przykład skan dowodu?
|
nie wiem czy nei za pozno, ale nie trzeba isc osobiscie,
wypisujesz upowaznienie