Wyświetl pojedynczy post
Kamil
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17798
Stary 22.08.2010, 14:15
concedi napisał(a):Wyświetl post
PILNE! w MORDzie na prawko kat. B żeby zapisać się na egzamin trzeba iść osobiście czy może ktoś zrobić to za inna osobę pokazując na przykład skan dowodu?
nie wiem czy nei za pozno, ale nie trzeba isc osobiscie,
wypisujesz upowaznienie
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując