Wyświetl pojedynczy post
pawelo84
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33803
Stary 22.08.2010, 13:40
Mnie nie martwi polityka transferowa Wisły, bo moim zdaniem nie jest ona najgorsza, tylko sposób trenowania drużyny. W każdym meczu w tym sezonie widać że zawodnicy po 40 - 50 minutach walki nagle padają. Wydolność i przygotowanie kondycyjne piłkarzy to obecnie powinna być sprawa priorytetowa w klubie.

Zresztą superszybki i świeży Paweł Brożek wyraźnie przegrywający pojedynek biegowy z Nakoulmą daje tu dużo do myślenia.
Odpowiedz cytując