1q2 napisał(a):

|
Ale po ch to wklejasz, boli Cię że Legia wraca na kibicowską arenę a nie boli Cię to że Wasz właściciel kupił Ci ekstraklasę?
|
Może chciał przedstawić argument w dyskusji i nic go nie musiało boleć kiedy ToTylkoJa lekko mijał się z prawdą?
Fakt, protest zakończony - kibice Legii kupili "truskawki" od ITI i są szczęśliwi i na tym mam nadzieje zostaną zakończone te "warszawskie" dyskusje
