Wyświetl pojedynczy post
kozuba92
Banita
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#479
Stary 22.08.2010, 13:10
Gdzie się podziali krytykanci Bunozy? Widać, że przy gościu, który umie grać w piłkę, nie musi się bać za dwóch. I widać, że chłop ma kopyto, niech wykonuje rzuty wolne. Podobała mi się też sytuacja, jak przerzucił sobie piłkę nad napastnikiem rywala i zrobił to z łatwością, a potem przebiegł z nią kilkanaście metrów, ogrywając jeszcze jednego piłkarza i podał. Tak to wyglądało, że chłop ma chyba najlepszą technikę w drużynie.

Nie najeżdżał bym na Cikosa, za jakiś czas będziemy mieli z chłopa dużą pociechę.

Po raz pierwszy w życiu widziałem obronę całą złożoną z lewonożnych piłkarzy(po czerwieni dla Cikosa), ale jak widać, nie ma się co przejmować jakimiś przesądami o dwóch lewonożnych stoperach.

Warto też zauważyć, że to był pierwszy przegrany mecz Widzewa od blisko dwóch lat, chyba 29 meczów bez porażki u siebie, a tu przyjeżdża bądź co bądź słaba Wisła i wygrywa, to pokazuje jaki mamy potencjał