Temat
:
Robert Maaskant byłym trenerem Wisły
Wyświetl pojedynczy post
sportnh
Senior Member
Od: 05.2010
Skąd: Prądnik Czerwony
Offline
#
457
22.08.2010, 12:48
PhantomRanger
napisał(a):
Właśnie miałem napisać, ze może weźmie ze sobą 2-3 zawodników których będzie można mieć w promocji
. Lub też zrobimy handel wymienny damy im naszych 2-3 wirtuozów w osobach Łobodzińskiego, Boguskiego i Pawła Brożka. Będą mogli spróbować sił za granicą
. Co do tego naszego prawdopodnie nowego dyrektora sportowego to znając jego przeszłość jestem w 90% przekonany, że będą mu patrzeć na ręce, aby i nam takiego numeru nie wywinął.
j
Jakiego numeru?
sportnh
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do sportnh
Znajdź inne posty napisane przez sportnh