Wyświetl pojedynczy post
Kubi
Senior Member
 
Od: 04.2005
Skąd: Wiślacki Kraków - NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#477
Stary 22.08.2010, 11:53
Adam nikt nie kazał Ci sie nigdzie pchać ani stać w jakiś kolejkach. Wejscie i wyjscie sprawne, moze faktycznie nie dla tych którzy wszedzie musza być pierwsi.
Wiem, że sie nie zmienie - sumienie mam czyste
Nowa Huta - w tej dzielnicy zawsze wierzyć bedę w Wisłe!