|
Adam nikt nie kazał Ci sie nigdzie pchać ani stać w jakiś kolejkach. Wejscie i wyjscie sprawne, moze faktycznie nie dla tych którzy wszedzie musza być pierwsi.
Wiem, że sie nie zmienie - sumienie mam czyste
Nowa Huta - w tej dzielnicy zawsze wierzyć bedę w Wisłe!
|