Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
bluefan
Junior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1910
Stary 22.08.2010, 10:53
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
GKS Bełchatow własnie prowadzi 2-0 z Ruchem, z ktorym my sobie nie poradzilismy. Bramki zdobyli odpowiednio Zewlakow i Wrobel. Obrona Ruchu bardzo słabo - Sadlok najslabszym ogniwem.

Dokładnie, kolejny fatalny mecz Sadloka, od początku byłem przekonany, że robienie z niego gwiazdora i podstawowego reprezentanta jest z grubsza przesadzone. Gość ma dobrą technikę, potrafi podać co do nogi na 50 metrów, uderzyć z dystansu, ale nijak ma się to do pozycji, na której się na niego ostatnimi czasy stawia. Cały trud, który Niebiescy włożyli w 2 połowie (82 minuta 2:2) został zniweczony przez jego gapiostwo.

Cieszy to, że Bronowicki zaczyna wracać do formy,no i 'nowy Sobiech' Jankowski strzela w debiucie.
Odpowiedz cytując