Wyświetl pojedynczy post
arbuz
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#432
Stary 22.08.2010, 09:45
Panowie co wy z ta twarda reka caly czas przeciez to nie jest jakis oboz karny. Wszyscy graja w tym klubie z wlasnego wyboru. Niewiem jak wy ale mnie w pracy nikt niemusi katowac ani stac nademna bo praca sprawia mi przyjemnosc. Mysle ze nasi pilkarze graja w pilke z wlasnego wyboru i jest to praca jak i pasja dla nich. Ja rozumiem ze trener musi byc twardy psychicznie i nie dac sobie w kasze dmuchac ale nie schodzmy w skrajnosci, a na autorytet pilkarzy bedzie musial sobie sam zasluzyc wlasna praca.
Odpowiedz cytując