[QUOTE=Adam;966340]No i juz z powrotem

KTO NIE BYŁ NIECH ZAŁUJE!

Niestety mecz organizacyjnie(ze strony widzewa) PORAZKA! Najpierw 2 godziny wchodzlismy na stadion z tempem żólwia a jak sie mecz skonczyl to trzymali nas godzine zanim otwarli
1 bramke z barierkami przez ktore ładowało sie 800 osob... cud ze sie nikomu nic nie stalo bo ścisk był niemiłosierny...

chyba byłem na innym wyjeździe...
szybkie wejście i wyjście.ochrona nie robiąca problemu przy wchodzeniu.godzina po meczu to taka 'norma'.