Wyświetl pojedynczy post
pawulon-82
Senior Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#474
Stary 22.08.2010, 09:27
[QUOTE=Adam;966340]No i juz z powrotem KTO NIE BYŁ NIECH ZAŁUJE!
Niestety mecz organizacyjnie(ze strony widzewa) PORAZKA! Najpierw 2 godziny wchodzlismy na stadion z tempem żólwia a jak sie mecz skonczyl to trzymali nas godzine zanim otwarli 1 bramke z barierkami przez ktore ładowało sie 800 osob... cud ze sie nikomu nic nie stalo bo ścisk był niemiłosierny...


chyba byłem na innym wyjeździe...
szybkie wejście i wyjście.ochrona nie robiąca problemu przy wchodzeniu.godzina po meczu to taka 'norma'.