Temat
:
[3. Kolejka] Widzew Łódź - Wisła Kraków 21 sierpnia sobota godz. 16:00
Wyświetl pojedynczy post
Kodipar1906
Member
Od: 05.2009
Offline
#
472
22.08.2010, 08:45
A jak tam przedstawiała się sytuacja z dopingiem w tv
z tego co było słychać na stadionie to dawaliśmy radę
Kodipar1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kodipar1906
Znajdź inne posty napisane przez Kodipar1906