Wyświetl pojedynczy post
kohprzem'68
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: w KRAKOWIE tyle GWIAZD ?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14150
Stary 22.08.2010, 06:22
Joshua TS napisał(a):Wyświetl post
Ja sobie pozwolę na komentarz odnośnie artykułu w GW. Nie rozumiem tej podniety odnośnie "pięknej bryły po drugiej stronie Błoń". Zgadzam się, że z zewnątrz ten kurnik wygląda ładnie, ale w środku jest moim zdaniem mały, ciasny, ta dwupoziomowa trybuna jest z dupy wzięta bez ładu ni składu.Po za tym pejsy srały z podniecenia, że krzesełka będą w pasy a tymczasem w zasadzie tylko jedna trybuna przypomina jakieś tam "pasy", bo cała reszta krzesełek jest na biało. Jak patrzyłem na próbę oświetlenia na naszym stadionie ( niestety tylko na fotkach) to czułem dumę, bo od wewnątrz ten stadion wygląda kozacko, jest spory, przestrzenny, trybuny też prezentują się okazale. Zgadzam się, że cała sytuacja z Majchrowskim i ZIKIT-em przyprawia o zawał serca i odpowiedzialni za cały ten skandal z budową powinni za to prawnie odpowiadać i mam nadzieje, że tak się stanie, ale ja już nie mogę się doczekać jak zasiądę na nowym R22 i wielu z Was pewnie też.

Pozdrawiam
Podniecac sie będą bo nawet wieczorowa porą ładnie dla oka wygląda stadionik podswietlony i wykończony dobrymi materiałami a u nas jest postawiony kicz z betonu i niebiesko malowanej stali z klimatyzacją wystającą na zewnątrz jak flaki po sepuku . Boli tylko to że u nas nikt nie potrafi wymusic przeprowadzenia inwestycji w zgodzie z terminarzem oraz w kwocie która była pierwotnie ustalona , o skandalicznym nadzorze w przypadku braku wykończenia wnętrza D od kilku lat nie wspominając .

Byliśmy , widzieliśmy już wiele ..."we all hope this is our moment."
Odpowiedz cytując