Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#276
Stary 22.08.2010, 05:54
to co powiesz o seriach sierpowych Adamka w niemal każdej rundzie? Grant trafił go raz w 6 rundzie potężnie i czasem sporadycznie ... a w 12 co było? Ty wiesz co sie wogole punktuje? Napewno nie chaos i walenie na garde i bloki... punktuje się czyste ciosy, a Grant w 12 rundzie to rzucił się na niego i obijał mu gardę, Adamek mu schodził, robił uniki i blokował każdy cios, ani jeden nie wszedł. Ciosy proste spotkaniowe w całej walce wyglądały przeważnie ze Grantowi głowa odskakiwała, a Adamek robił uniki i grant trafiał go w ucho. Tomasz ogólnie był lepszy i wynik był sprawiedliwy. Przed Klitschkami powinien zawalczyć z jeszcze jednym tego typu gościem
Odpowiedz cytując