|
1) Człowieku. Ty podpinasz tytuły zdobyte w latach 90-tych? No napisz jeszcze o Lidze Mistrzów. Zapewne już nigdy nie będziesz miał okazji obejrzeć tam swojego klubu.
2) Wiem co osiągnęli. To, że Walter ma Was jak na smyczy. Najlepszym przykładem są ostatnie derby, gdzie nie poszliście, bo dobrze wiedzieliście, że Wasza patologia zrobiłaby syf. Wytłumaczysz w jak jeden dzien można przejść od nienwiści do tolerowania ITI?
3) No to dopinguj sonie Iwańskiego, co Wam pokazuje wała.
4) Gdzie jest Staruch? Drugi raz wsyatwiliście go do wiatru.
5) Chłopcze, zapominasz kto tę ligę zakładał. Tak, Polonia też zakładała. A co do tej wielkości Legii, kilka lat temu może tak. Piłkarze jechali na Legię, to już przed meczem srali pod siebie, że grają z Legią. A przez ostatnie lata? Drużynka do golenia.
Pogoń - zapomniałeś jak była Pogoń brazylijska? Pierwszy mecz i około 16 tysięcy osób w Szczecinie.
ToTylkoJa. Nie bądź śmieszny z tym oświadczeniem Starucha. Każdy wie, że są osoby. które mają więcej do gadania na Legii i poświęciły go w imię porozumienia.
Ostatnio edytowane przez PoloniaDumaStolicy : 22.08.2010 o godz. 00:19.
Kiedyś wrócą tamte lata... 1946... 2000... 2011?
|