My walczyliśmy i wywalczyliśmy to co chcieliśmy, więc dlaczego mieliśmy nie podpisać porozumienia? Możesz wyjaśnić? Spełnili nasze warunki, więc o co ci chłopczyku chodzi?
Hańbą było sprzedanie swojego klubu i przyjęcie miejsca w ekstraklasie po Groclinie. Co ja gadam, przecież to gra Groclin pod nazwą Polonia. Jakoś fani Śląska potrafili się sprzeciwić w imię wartości i zasad. A wy co, nadal macie autokary za kulturalny doping od Wojcieszka?
Kilkanaście* lat czyli ile? 19 lat to też kilkanaście a więc: 1994,1995, 2002, 2006. Coś słabo u Ciebie z matmą, skoro uważasz, że 4-1=1. A do tego pryszcz w postaci 1/4 LM w 96r i 1/2 PZP w 91r(tak, ten rok łapie się pod kilkanaście). Rzeczywiście, niesolidna ta firma. O pucharach Polski w tych kilkunastu latachjuż nie będę wspominał, żeby cię nie zawstydzić.
* wyjaśnienie specjalnie dla ciebie- kilkanaście: liczby od 11 do 19.