Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1899
Stary 21.08.2010, 23:55
PoloniaDumaStolicy napisał(a):Wyświetl post
Może gdybyśmy nie chodzili po kanałach, to też ściągaliby nam gniazdowego z gniazda, a później układalibyśmy się z okupantem Z tymi solidnymi firmami nie ośmieszaj się. Wisłę rozumiem, ale Wy przez ostatnie kilkanaście lat zdobyliście jeden tytuł więcej od nas. PS: spójrz na tabelę
My walczyliśmy i wywalczyliśmy to co chcieliśmy, więc dlaczego mieliśmy nie podpisać porozumienia? Możesz wyjaśnić? Spełnili nasze warunki, więc o co ci chłopczyku chodzi?

Hańbą było sprzedanie swojego klubu i przyjęcie miejsca w ekstraklasie po Groclinie. Co ja gadam, przecież to gra Groclin pod nazwą Polonia. Jakoś fani Śląska potrafili się sprzeciwić w imię wartości i zasad. A wy co, nadal macie autokary za kulturalny doping od Wojcieszka?

Kilkanaście* lat czyli ile? 19 lat to też kilkanaście a więc: 1994,1995, 2002, 2006. Coś słabo u Ciebie z matmą, skoro uważasz, że 4-1=1. A do tego pryszcz w postaci 1/4 LM w 96r i 1/2 PZP w 91r(tak, ten rok łapie się pod kilkanaście). Rzeczywiście, niesolidna ta firma. O pucharach Polski w tych kilkunastu latachjuż nie będę wspominał, żeby cię nie zawstydzić.

* wyjaśnienie specjalnie dla ciebie- kilkanaście: liczby od 11 do 19.
Ostatnio edytowane przez ToTylkoJa : 22.08.2010 o godz. 00:02.
Odpowiedz cytując