|
Guris to jeszcze za Golasia sie zaczal.
Krakow nie ma szczescia do wiekszysch inwestycji i tak sobie mysle, ze winnych nalezy szukac przede wszystkim w skostnialej peerelowskiej bandzie urzedasow ktorzy od lat okupuja stolki w roznych kluczowych instytucjach panstwowych/samorzadowych. Nie oznacza to oczywiscie, ze Majchrowski jest w sprawie remontu stadionu czysty, ale nie uwazam zeby dzialal na szkode naszego klubu z powodu jakichs konszachtow z pasami jak to niektorzy uwazaja. Ten gosc jest przede wszystkim niekompetentny i zajmuje sie tylko i wylacznie pokazywaniem swojej, skadinad brzydkiej, twarzy w telewizji. Takie odnioslem wrazenie ogladajac czwartkowa konferencje.
Jesli chodzi o Polimex, to lepiej juz bylo chyba doplacic Budimexowi, ktory wykonywal poprzednie trybuny i miec to jako tako ukonczone. No ale u nas przetargi wygrywa ten, ktory zazada najmniej. Dlatego mamy w Polsce drogi z rozplywajacego sie w ustach asfaltu i stadion popekany jak w Port-au-Prince.
|