Wyświetl pojedynczy post
jabadabaryba
Senior Member
 
Od: 06.2008
Skąd: Jarosław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33793
Stary 21.08.2010, 23:21
Maciek#10 napisał(a):Wyświetl post
Niepokoi mnie ilość zagranicznych zawodników w składzie Wisły. Dzisiaj na boisku nie mieliśmy w defensywie żadnego Polaka. Bronił Serb, w obronie od prawej: Słowak, Brazylijczyk, Rumun, Kostarykańczyk.

o stary gdzie Ty rumuna widziałes to ja nie wiem ;d
Odpowiedz cytując