Maciek#10 napisał(a):

|
Niepokoi mnie ilość zagranicznych zawodników w składzie Wisły. Dzisiaj na boisku nie mieliśmy w defensywie żadnego Polaka. Bronił Serb, w obronie od prawej: Słowak, Brazylijczyk, Rumun, Kostarykańczyk.
|
o stary gdzie Ty rumuna widziałes to ja nie wiem ;d