Powiedz mi gdzie oni moga hasac jak nie na forach? Chowaja sie po kanalach jak szczury wiec na necie moga swoja "wielkosc" pokazac. Ja rozumiem to ze nawet taki Lech moze sie napinac, w koncu zdobyli to mistrzostwo, Wisla i Legia to w koncu solidne firmy, a taka Polonia? Wygrali 3 mecze i juz wiedza ze beda mistrzami

Naprawde pokora to cos bardzo waznego w zyciu.