Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1895
Stary 21.08.2010, 23:17
Syn Kangura z 1984 napisał(a):Wyświetl post
To mi przypomina napinke Amiki pare sezonów temu Swoją drogą dziwi mnie że moderatorzy banują za wyrazy typu "legła" a tacy prowokatorzy jak tan hools dyskopolo hasają sobie po forum w najlepsze...

Powiedz mi gdzie oni moga hasac jak nie na forach? Chowaja sie po kanalach jak szczury wiec na necie moga swoja "wielkosc" pokazac. Ja rozumiem to ze nawet taki Lech moze sie napinac, w koncu zdobyli to mistrzostwo, Wisla i Legia to w koncu solidne firmy, a taka Polonia? Wygrali 3 mecze i juz wiedza ze beda mistrzami Naprawde pokora to cos bardzo waznego w zyciu.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując