PoloniaDumaStolicy napisał(a):

O wicemistrza chciałeś napisać
|
To mi przypomina napinke Amiki pare sezonów temu

Swoją drogą dziwi mnie że moderatorzy banują za wyrazy typu "legła" a tacy prowokatorzy jak tan hools dyskopolo hasają sobie po forum w najlepsze...
