Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
matti220
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1892
Stary 21.08.2010, 22:55
patrzcie patrzcie ledwo sie liga zaczela 3 mecze za nami ,nic jeszcze nie wiadomo a ten tu juz pewny swojej Polonii...
troche pokory i szacunku dla prawdziwych "polskich firm"
Odpowiedz cytując