Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
matti220
Senior Member
Od: 07.2008
Offline
#
1892
21.08.2010, 22:55
patrzcie patrzcie ledwo sie liga zaczela 3 mecze za nami ,nic jeszcze nie wiadomo a ten tu juz pewny swojej Polonii...
troche pokory i szacunku dla prawdziwych "polskich firm"
matti220
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do matti220
Znajdź inne posty napisane przez matti220