yoda79 napisał(a):

Co do Borysiuka zgoda - Rafał Boguski mógłby coś na ten temat powiedzieć.
Ogólnie Legia gra tak sobie,ae na pewno lepiej niż wiosną. Jak już czasami zerkam na grę tego klubu najbardziej ciekawi mnie gra Chinyamy-zazwyczaj można się mocno pośmiać i tym razem było tak samo
Liga nam się spłaszczyła,ale wbrew temu co wielu pisze, walka o mistrza wg mnie rozegra się tradycyjnie między Nami a Legią. Amici nie liczę, ten tytuł długo będą jescze pamiętać.
|
O wicemistrza chciałeś napisać
