Wyświetl pojedynczy post
Cfaniak
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: te pieniadze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#468
Stary 21.08.2010, 22:30
Z szacunkiem dla sobola ale po dzisiejszym meczu smiem twierdzic ze Wilk powinien zajac jego miejsce na srodku pomocy, a sobola z lawki wpuszczac , natomiast jego opaske kapitanska powinien przejac Zurawski , co do Pawla Brozka z tym chlopakiem chyba trzeba zaczac pracowac indywidualnie bo naprawde jest cieniem samego siebie.
Obrona coraz lepiej ;]
My jesteśmy Wisła, My nigdy nie poddamy się !