crazykaro napisał(a):

|
Jak wszyscy tutaj widzą Polimex Mostostal to jest dup@ a nie firma budowlana. Taką fuszerkę jak oni dostawiają to mało gdzie można spotkać. Ostatnio takie coś kojarzę na rondzie mogilskim i firmą guris. Nie rozumiem jak można odwalać tak skrajnie różną robotę na stadionie Wisły i Legii. Tam wszystko pięknie i w terminie a u nas opóźnienie pół roku i same niedoróbki.
|
Inny nadzór nad budowa


Gdzie jest u nas jakis inspektor nadzoru

? Nie wiadomo...
Widza burdel to go wykorzystuja, przy okazji chapiac niezle kwoty na robotach dodatkowych itp...