Wyświetl pojedynczy post
gooro33
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków Wróblowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14148
Stary 21.08.2010, 22:11
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
Jak wszyscy tutaj widzą Polimex Mostostal to jest dup@ a nie firma budowlana. Taką fuszerkę jak oni dostawiają to mało gdzie można spotkać. Ostatnio takie coś kojarzę na rondzie mogilskim i firmą guris. Nie rozumiem jak można odwalać tak skrajnie różną robotę na stadionie Wisły i Legii. Tam wszystko pięknie i w terminie a u nas opóźnienie pół roku i same niedoróbki.
Inny nadzór nad budowa Gdzie jest u nas jakis inspektor nadzoru? Nie wiadomo...
Widza burdel to go wykorzystuja, przy okazji chapiac niezle kwoty na robotach dodatkowych itp...
POLSKIE KORZENIE - POLSKI KLUB
...Z tysięcy klubów, ja wybrałem ten,

Ten boski Krakowski nasz TS
I w każdej chwili czy dobrej czy złej,
Będę kochał Wisełkę, na pewno to wiem!!!


Odpowiedz cytując