hawkins napisał(a):

Ciekawostka:
Pawełek,
Pi. Brożek, Głowacki, Marcelo, Alvarez
Kirm, Sobolewski, Garguła/Ba, Łobodziński
Pa. Brożek, Boguski/Małecki
|
Fakt całkowicie zmieniony skład a jak odejdzie jeszcze Diaz = kompletna wymiana linii defensywnej
Ale cieszy, że ten mecz pokazał, że spokojnie można żonglować składem (oby nowy trener robił to umiejętnie) i wybrać optymalnych graczy na dany mecz, bo nie ma miejsca za nazwisko, musisz walczyć do końca bo masz konkurenta (jak mówił Wichniarek w szatni na zachodzie nie ma kumpli każdy cie chce wygryżć) - oby tak było i u nas ostra rywalizacja dla dobra Wisły
I robi nam się "Legia cudzoziemska" ciekawe jak z porozumieniem zwłaszcza z nowym trenerem hmm te nasze Brożki po angielsku nic a nic (vide wywiad dla UEFA bodajże) może by wziąść przykład z Legii i zatrudnić nauczyciela języka polskiego i angielskiego
Ogólnie mecz na plus dużo walki, 1 połowka zdecydowania lepsza, cieszy Palijc (za celny strzał - oby nasi częściej strzelali z okolicy tego 16 metra a nie bali się odpowiedzialności) i Jak dla mnie udany ligowy mecz Wilka i Bunozy, Rios oby się wyrobił bo wiąże z nim nadzieje duże