|
Ludzie nie skreślajcie Cikosa odrazu, najpierw skreślaliście Bunoze teraz coponiekktórzy pieją z zachwytu nad nim , przedtem zadowolenie z CIkosa a teraz go skreślacie, poczekajcie runde , zobaczymy jak będą grali wg nowego trenera... nowa taktyka ustawienie i takie tam... Po rundzie można wnioski wyciągnąć jakieś. CO do meczu obstawiałem 3:1 dla Widzewa i się grubo pomyliłem, myślałem że Kulawik znowu wymyśli choinkę jakąś tym razem wymyślił z bombkami gdzie padła gol i zdołali obronić wynik. Brawo za determinację i za wywiezienie 3 pkt. Za pół roku nikt nie będzie pamietał jaki był styl zwycięztwa tylko będzie się liczyć miejsce w tabeli...
|